Search form

Лука 20:11

11И одново испрати друг слуга: но, тие и него го натепаа и го понижија, па го испратија празен.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index