Search form

Лука 20:15

15И кога го изведоа надвор од лозјето, – го убија. Што ќе им направи, пак, господарот на лозјето?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index