Search form

Лука 20:24

24Покажете Ми еден пенез: чиј лик и натпис има? Тие одговорија: – На царот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index