Search form

Лука 20:27

(Зачало 102)

27Тогаш пристапија не кои од садукеите, коишто тврдат дека нема воскресение, па Го прашаа, велејќи:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index