Search form

Лука 20:3

3А Он им одговори и рече: – Ќе ве прашам и Јас еден збор, и кажете Ми:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index