Search form

Лука 20:33

33при воскресението, пак, на кого од нив таа ќе биде жена, бидејќи со седумтемина живеела?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index