Search form

Лука 20:44

44Па така, значи, Давид, Го нарече Господ; како тогаш да му е Он син?

Крај на понеделникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index