Search form

Лука 20:8

8А Исус им рече: – Ни Јас нема да ви кажам, со каква власт го вршам тоа.

Крај на средата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index