Search form

Лука 21:1

ГЛАВА 21

1Кога ги подигна очите, виде како богатите ги пуштаа своите прилози во храмовата каса;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index