Search form

Лука 21:11

11а на некои места ќе има и големи потреси, и глад и помор; ќе има стравотии и големи знаци на небото.

Изостави во средата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index