Search form

Лука 21:20

20А кога ќе го видите Ерусалим опколен од војски, знајте, дека наближило неговото запустување.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index