Search form

Лука 21:27

27и тогаш ќе го видат Синот Човечки како доаѓа на облаци, со сила и слава голема.

Изостави во саботата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index