Search form

Лука 21:28

(Зачало 107)

28Акога ќе почне тоа да се случува, исправете се и подигнете ги главите свои, зашто наближува вашето спасение.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index