Search form

Лука 21:3

3и рече: – Вистина ви велам, оваа бедна вдовица пушти повеќе од сите;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index