Search form

Лука 21:31

31Па така, кога ќе видите дека се случува ова, знајте дека се приближи царството Божјо.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index