Search form

Лука 21:32

32Вистина ви велам, нема да премине овој род, додека сето тоа не се исполни. Читај во саботата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index