Search form

Лука 21:33

33Небото и земјата ќе преминат, но зборовите Мои нема да преминат.

Крај на четвртокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index