Search form

Лука 21:37

(Зачало 108)

37Дење Он проповедаше во храмот, а ноќе излегуваше и ноќеваше во гората, наречена Маслинова.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index