Search form

Лука 21:5

(Зачало 104)

5И кога некои говореа за храмот, дека е украсен со убави камења и приноси, Он рече:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index