Search form

Лука 22:1

ГЛАВА 22

1Наближуваше празникот бесквасници, наречен Пасха;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index