Search form

Лука 22:14

14А кога дојде времето, Он седна на трпезата и дванаесетте апостоли со Него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index