Search form

Лука 22:15

15И им рече: – Од сѐ срце сакав да ја јадам оваа пасха со вас, пред да пострадам;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index