Search form

Лука 22:16

16оти, ви велам: нема веќе да јадам од неа, додека не се изврши во царството Божјо.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index