Search form

Лука 22:17

17Па, откако ја зеде чашата, заблагодари и рече: – Земете и разделете ја помеѓу себе,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index