Search form

Лука 22:2

2а првосвештениците и книжниците гледаа како да Го погубат, оти се плашеа од народот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index