Search form

Лука 22:22

22Синот Човечки, пак, иде, според реченото, ама тешко на оној човек, којшто ќе Го предаде.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index