Search form

Лука 22:23

23И почнаа да се прашуваат помеѓу себе, кој ли ќе е од нив, што ќе го направи тоа?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index