Search form

Лука 22:25

25Но, Он им рече: – Царевите владеат над народите, а оние што управуваат над нив, се викаат добротвори.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index