Search form

Лука 22:3

3И влезе сатаната во Јуда, наречен Искариот, еден од бројот на дванаесетте.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index