Search form

Лука 22:33

33А тој Му одговори: – Господи, готов сум да одам со Тебе и во затвор, и на смрт.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index