Search form

Лука 22:38

38А тие рекоа: – Господи, еве овде има два ножа. Он им одговори: – Доволно се.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index