Search form

Лука 22:4

4И кога отиде, се договори со првосвештениците и кнезовите, како да им Го предаде.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index