Search form

Лука 22:41

41И Он се одвои од нив, колку камен што може да се фрли, па преклони колена и се молеше,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index