Search form

Лука 22:45

45Штом стана од молитвата,

Изостави на Вел. Четврток и читај според Матеја, зачало 108

Читај во вторникот

дојде при учениците Свои и ги најде заспани од тага.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index