Search form

Лука 22:46

46И им рече: – Зошто спиете? Станете и молете се, за да не паднете во искушение.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index