Search form

Лука 22:48

48А Исус му рече: – Јудо, со целив ли Го предаваш Синот Човечки?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index