Search form

Лука 22:49

49А оние што беа со Него, кога видоа што ќе стане, Му рекоа: – Господи, да удриме ли со нож?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index