Search form

Лука 22:51

51А Исус одговори и рече: – Оставете го тоа, запрете! Па, кога се допре до увото негово, го излечи.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index