Search form

Лука 22:56

56А една слугинка, штом го виде како седи покрај огнот, погледна на него и рече: – И овој беше со Него!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index