Search form

Лука 22:68

68И да ве прашам, нема да Ми одговорите, ниту ќе Ме пуштите.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index