Search form

Лука 22:71

71А тие рекоа: – Какво сведоштво ни треба уште? Ние самите чувме од Неговата уста.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index