Search form

Лука 22:8

8па, Исус ги испрати Петра и Јована и им рече: – Отидете и пригответе ни пасха, за да јадеме.

Крај на петокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index