Search form

Лука 23:1

ГЛАВА 23

(Зачало 110)

1И сето мноштво стана, па Го поведоа кај Пилата,

Крај на вторникот од Сирната седмица

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index