Search form

Лука 23:11

11А Ирод, со војниците свои, кога Го понизи и Му облече светла облека, повторно Го испрати при Пилата.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index