Search form

Лука 23:12

12И во тој ден Пилат и Ирод станаа пријатели, оти порано беа скарани помеѓу себе.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index