Search form

Лука 23:15

15и Ирод исто така, бидејќи Го испратив и кај него; и ете, Он не направил ништо, за што би заслужувал смрт;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index