Search form

Лука 23:18

18Но сиот народ повика, говорејќи: – Земи Го Овој, а пушти ни го Варава!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index