Search form

Лука 23:23

23Но тие постојано навалуваа со голем повик и бараа да биде распнат; и надвладеа нивниот вик и оној на првосвештениците.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index