Search form

Лука 23:25

25и им го пушти затворениот, којшто беше во темница за бунт и убиство, за кого што молеа; а Исуса им Го предаде на нивната волја.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index