Search form

Лука 23:28

28Но Исус, кога се заврти кон нив, им рече: – Ќерки ерусалимски, не плачете за Мене, туку плачете за себе и за своите деца;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index